URZĄDZENIE ROZRUCHOWE IDEAL ULTRASTARTER 1600

 • IDEAL
 • IDEAL
 • Dostępność: Chwilowy brak towaru
 • Wysyłka od:

  20,00 zł
  Placeholder

Cena: 749,00 pln

Dane techniczne:

 • Napięcie 12V
 • Prąd rozruchu 800A
 • Wymiary (dł./szer./wys.): 230 x 160 x 65 [mm]
 • Szczytowy Prąd Rozruchu 1600A

Opis

IDEAL ULTRA STARTER 1600 – to bezbateryjne urządzenie rozruchowe wykonane w technologii ultra-kondensatorów. Nie wymaga okresowej obsługi. Szczytowy prąd rozruchu 1600A zapewnia szybkie wspomaganie rozruchu motocykli, samochodów osobowych i dostawczych oraz łodzi.

Jest bardzo bezpieczny w użyciu ze względu na technologię ultra-kondensatorów. To jedna z największych zalet tego urządzenia nad urządzeniami z wbudowaną baterią. Ultra-kondensatory są specjalnie zaprojektowane do przyjmowania i oddawania dużych prądów w ciągłym cyklu. Nie stanowi zagrożenia również zwarcie zacisków wyjściowych w pełni naładowanego urządzenia.

Bardzo prosty w obsłudze: wystarczy podłączyć zaciski urządzenia do rozładowanego akumulatora i odczekać około 200 sekund, w trakcie których nastąpi naładowanie ultra-kondensatorów, następnie uruchomić pojazd.

Starter może być naładowany z akumulatora w pojeździe o napięciu powyżej 5V, ale także z zewnętrznego akumulatora, z drugiego pojazdu, z gniazdka zapalniczki w pojeździe lub z portu USB (ładowarka, power bank).

Urządzenie gwarantuje utrzymanie parametrów rozruchu (prąd wyjściowy 800A) przy ujemnych temperaturach do -20°C. Przy temperaturach niższych niż -20°C prąd rozruchu jest nieznacznie mniejszy (700-740A).

Ultra Starter 1600 jest całkowicie bezobsługowy, zaprojektowany do natychmiastowego naładowania się, a nie do trzymania energii. Z tego powodu nie musi być doładowywany i może pozostać rozładowany przez kilka lat.

Urządzenie zapewnia użycie minimum 10.000 razy przed zauważalnym spadkiem parametrów wyjściowych.

Ultra-kondensatory pozostają sprawne przez ponad 10 lat.

Gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas rozruchu pojazdów dzięki wewnętrznym zabezpieczeniom przeciw zwarciu i odwrotnej biegunowości.

Posiada funkcję GLOW która umożliwia rozruch pojazdów z silnikiem diesla również z grzaniem świec żarowych.

W trybie BYPASS istnieje możliwość uruchomienia pojazdu z całkowicie rozładowanym akumulatorem.

Charakterystyka:
- 12V bezbateryjny rozruchowe
- brak wymaganych konserwacji
- funkcja GLOW umożliwia rozruch pojazdów z silnikiem diesla
- kompaktowy i lekki

GWARANCJA – 12 MIESIĘCY!!!

Dodaj swoją opinię

weryfikator

Zapytaj o ten produkt

weryfikator

Skontaktuj się z Nami

Masz pytania odnosnie produktu? Zadzwoń lub napisz.

Nasz wyspecjalizowany personel odpowie na każde pytanie dotyczące produktów sprzedawanych w sklepie. Służymy także pomocą w doborze najlepszego akumulatora do Twojego pojazdu.

Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 19.00
oraz w soboty w godzinach: 9.00 - 13.00

e-mail: sklep@auto-elektro.pl